Výhody renovace světlometů

Zkušenosti

Jako první jsme před několika lety zahájily činnost renovací světlometů u zákazníka.

Do této doby tuto činnost nikdo neprováděl. Dnes máme za sebou stovky úspěšných renovací světlometů i spokojených zákazníků, ale ani žádnou reklamaci.

Brusné Archy a Kotouče

Pro svou vlastní potřebu , vyrábíme speciální brusné archy a kotouče. Jako jediní na trhu, tyto kotouče vyrábíme na pěnové podložce. Protože světlomety nejsou úplně rovné a jsou různě oblé a zakřivené, je zapotřebí aby broušení bylo šetrné na tyto oblé hrany. Díky pěnové podložce nedochází k přebroušení světlometu a světlomet se neporuší. Broušení je mnohem šetrnější.

Leštící Pasta

Používáme profesionální leštící pastu, pro finální doleštění světlometů. Na pastě záleží, protože je důležité aby světlomet po dvou měsících zase nezašel. Převážná většina používaných past u konkurence , jsou vlastně pasty na leštění karoserie, které obsahuji silikony a vosk. Po vyleštění světlo vypadá jako mokré a proto je čiré. Jenže světlomet musí být čirý i když je suchý a ne jen když je mokrý. Navíc díky vosku, který je na světlometu a v pastě, se světlomet začne znovu připalovat. V naší pastě nejsou žádné silikony ani vosky.

Budete zase svítit a také projdete STK

Když je světlomet na povrchu zašlý, jeho svítivost se omezí a někdy to té míry, že téměř nesvítí. Po naší renovaci světlomet bude zase svítit a i vy budete zase vidět a hlavně budou ostatní řidiči vidět vás. Nebudete se muset bát jen na STK. Často se stává, že právě lidé volají , když na STK neprojdou. Bohužel světlomety jsou na autě vidět jako první a když jsou zašlé, je jasné, že se pracovník na STK na vaše vozidlo zaměří. První dojem dělá hodně.