Reference

 • “Volvo XC70. Musím jen pochválit, pečlivě odvedená práce a hlavně je vidět, že pán své práci rozumí. Já děkuji a určitě všem doporučuji!! Vše super!!”

Michal Král

“Mohu jen potvrdit , že opravdu spolupráce a přístup s tímto pánem je nad míru spokojená. Zavolal jsem dnes ráno, že potřebuji zítra odjet a zda je možná renovace a i když mněl pán již domluvenou jinou zakázku domluvil se se zákazníkem a přesunul jí na později. Auto po dlouhé době zase svítí a já mám radost, že jsem tohoto pána potkal.”

David O.

 • “Skvělá práce i jednání. Pán přijel přesně v domluvený čas a práci odvedl velmi kvalitně. Světlomety na mojí Fábii vypadají jako nové.”

Ondřej

 • “Perfektne odvedena prace. Plastove svetlomety na 15 let stare Fabii vypadaji jako nove. Muzu jedine doporucit.Diky!.”

Olda

 • “Dobrý den, ještě jednou mockrát díky za renovaci světlometů na Saabu.Ať se Vám daří a třeba se někdy zase uvidíme :-))) Saaby se momentálně nevyrábí takže stárnou a s nimi i světlomety, když se mě někdo na renovaci zeptá doporučím Vás !!!! S přáním hezkého dne Tomáš Tříska”

Tomáš Tříska

 • “Dobrý den, ještě jednou chci poděkovat za KVALITNÍ vyleštění světlometů na Volvu XC90. Měla jsem se na Vás obrátit dřív – nekvalitní práce předešlé firmy mi světla spíš více zmatnila než vylepšila. Až po dlouhé době jsem měla odvahu to zkusit znovu někde jinde, protože mi předešlá firma tvrdila, že to vylešit lépe nejde. Děkuji a budu Vás doporučovat!”

Drahomír K.

 • “Výborná práce. Byl jsem velmi příjemně překvapen profesionálním přístupem a kvalitou odvedené práce. Pánové velmi ochotní, vstřícní a šikovní. Kdyby byl takový každý řemeslník, bylo by to super! Světlomety už byly hodně zašlé, přesto se podařilo dosáhnout velmi dobrého výsledku. Zkrátka spokojenost po všech stranách, můžu jen doporučit!”

Adam Malý

 • “Objel jsem dva servisy a všude samé řeči o kolo. Jak to nejde a je to složité, jak to nejde vůbec, nebo jak jsou lepší nová světla. Pánovi jsem zavolal a druhý den byl u nás. Přijel za mnou do práce a světla vbrousil a vyleštil. Žádné řeči, že něco nejde. Za hodinu to bylo hotové a to jsem u toho ani nemusel stát. Bezvadná práce. Děkuji.”

Karel

 • “Mohu se jen připojit k ostatním, že práce je opravdu kvalitní a oceňuji, že umí i v jiných záležitostech ohledně auta poradit. To se u nás moc nevidí.”

Zety

“Paráda a děkuji. Škoda, že neděláte i jiné věci na autech. Okamžitě bych vašich služeb využil.”

Martin V.

“Musel jsem znovu nechat světla přeleštit, protože u předešlé firmy to dopadlo katastrofálně. Světla po leštění byla naprosto matná. ( takže kdo pojede do Hlobětína na leštění se raději vyhněte obloukem ) Nová světla vyjdou na 7 táců jedno, takže jiná možnost nebyla. Pán osobně přijel podle domluvy a jak říkal nebude to jednoduché, ale půjde to. Strávil na tom přes dvě hodiny a to nebylo zrovna nejtepleji. Slova dík by bylo málo, co říct. Světla jsou zase jako světla a svítí perfektně. Škoda jen, že takových lidí je tak málo. Ještě jednou děkuji. Petr Heřman”

Miroslav

 • “Pěkně odvedená práce na Cliu. Světla byla hodně zašlá a nechápal jsem, že to jde tak dobře udělat. Když to člověk umí …..”

Zdeněk H.

 • “Tuto firmu využívám pro svůj servis skoro pět let a vždy vše proběhne podle dohody. Nikdy žádný problém. Auta pak vídám třeba po roce i déle a světla jsou pořád v pohodě. Klobouk dolů.”

Kuba Servis

“Passat. Skvělá domluva a výtečná práce. Nemám žádné výhrady. Naopak.”

Jožka

 • Je radost koukat jak to dělá. Určitě mi dají za pravdu i ostatní, že mu to jde od ruky. Má to švih a šmrnc. Když to někdo opravdu umí, je jasné, že ten výsledek je ohromný. Mám Volvo a kupovat nové světla – hrůza. Moc děkuji a ještě jednou děkuji za dobře odvedenou práci. Služby také vřele doporučuji.

David Ch.

 • “Světla jse nechal u pána vyleštit a vážně to moc pomohlo. To co byla před tím a co je nyní se nedá srovnat. Plasty naprosto čiré a hlavně to svítí.” DOPORUČUJI.

Petr Hron

 • “Nádhera. Jen se připojuji k ostatním. Pán to opravdu umí.”

Stanislav

 • “Fabia prokoukla. Světla prošla STK – děkuji.” 
Vláďa

 • “Výborná práce. ”
Simona

“Vážený pane, ještě jednou děkuji za skvělou práci na Mercedesu R350. Světla jsou jako nová. Je vidět, že jste profesionál a tak to má být i když v naší CZ jo to spíše výjimka. Budu Vás vždy doporučovat. Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů, Honza B.”
Danda