Renovace světlometů na Počkání.

Nevěříte, že je to možné?  Opravdu ANO.

Nikam nemusíte s autem jezdit, ani čekat zda budou mít někde v servisu zrovna volno. Naopak my přijedeme až k Vám. Můžete být klidně v práci, nakupovat, doma s rodinou, nebo zrovna na pivu. Mezitím co se budete bavit, nebo nakupovat, my budeme pracovat na renovaci vašich světlometů. Jediné co potřebujeme je vědět na kterém vozidle máme renovaci udělat a cca jednu až dvě hodiny času na práci. 

Veškeré potřeby máme sebou !

Přestože se světlomety nejdříve za pomocí brusných kotoučů a vody obrušují a následně leští, veškeré tyto potřeby máme sebou. Jsme vybaveni jak aku nářadím , tak vodou i ostatním potřebným materiálem. Nebudeme potřebovat ani připojení k el.síti. Nemusíte se o nic starat. Vše máme přizpůsobeno, pro mobilní potřebu a práci v terénu.

Jak to probíhá.

Je to jednoduché.

  1. Zavoláte nám a dohodneme společně termín a místo kam máme přijet na renovaci světlometů.
  2. My přijedeme za Vámi a vy nám ukážete, na kterém vozidle budeme provádět renovaci světlometů. Budeme potřebovat jen cca 0,5 metrů místa před vozidlem, ať se dostaneme ke světlometům. Někdy je zapotřebí mírně přizvednout přední kapotu, ale na tom se dohodneme osobně. Vozidlo můžete ponechat klidně uzamčené.
  3. Začneme na vašem vozidle provádět renovaci světlometů. Můžete se na nás dívat, nebo jít třeba nakupovat. Budeme potřebovat k práci jen 1 – 2 hodiny. Na tom se dohodneme na začátku. 
  4. Až budeme hotoví a světlomety po renovaci, zavoláme vám a můžete pokračovat v jízdě. Nebudou již třeba žádné dodatečné úpravy.

Kde renovace světlometů provádíme ?

V níže uvedených městech, nebo jejich okolí – Vám renovace světlometů provedeme.

Renovace provádíme v Hlavním Městě Praze, Praha Západ, Praha Východ a okolí Prahy.

Objednávky

Telefon 606/317298