Výhody renovace

Zkušenosti

Jako první jsme před několika lety zahájily činnost renovace světlometů u zákazníka. Do této doby tuto činnost nikdo profesionálně nenabízel. Máme za sebou tisíce renovací světlometů a ani jedinou reklamaci.

Cena naší sady

Výhodná cena naší Sady na renovaci a leštění světlometů -Profesionál. Ušetříte mnoho peněz a nemusíte kupovat nové světlomety. Vaše staré světlomety budou po renovaci vypadat jako nové.

Poštovné ZDARMA

V případě, že zakoupíte naší sadu a budete platit bankovním převodem, On-line, nebo Paypal, za poštovné platit nebudete a bude ZDARMA

Lepící pásky

Místo běžných lepících pásek, jsou v naší sadě speciálně navržené a vyrobené plastové chrániče.

Brusné kotouče a leštící pasta

V naší sadě na renovaci světlometů – Profesional najdete speciálně vyrobené brusné kotouče, které jako jediní na trhu vyrábíme a dodáváme. Tyto brusné kotouče jsou vyrobeny na pěnové podložce, která lepe kopíruje tvar světlometu a brusný kotouč je zároveň měkký a světlomety nepoškodí.

Jednoduchost

Sadu jsme navrhly na základě našich dlouholetých zkušeností. Je jednoduchá a díky podrobnému návodu, dokáže každý renovovat světlomety na svém autě bez zkušeností.

Speciálně navržená pasta na leštění

Speciálně navržená pasta, která neobsahuje žádné silikony ani rozpoštědla, chrání světlomet po vyleštění před běžným provozem a UV zářením.

Vlastní výroba

Protože tuto sadu taky vyrábíme, nebudete platit žádné přirážky od obchodníků a sadu nakupujete přímo od výrobce.