Výhody renovace

Zkušenosti

Jako první jsme před několika lety zahájily činnost renovace světlometů u zákazníka. Do této doby tuto činnost nikdo profesionálně nenabízel. Máme za sebou tisíce renovací světlometů a ani jedinou reklamaci.

Leštící pasta

Používáme profesionální leštící pasu , pro finální doleštění světlometů. Na pastě záleží. Převážná většina použivaných past u konkurence a v sadách obsahuje vosk, a silikon. To je špatně, protože světlomety pak rychle blednou. Díky vosku ktyrý zůstane na povrchu světlometu se světla okamžitě zčnou připalovat.

Brusné kotouče

Pro svoje potřeby vyrábíme vlastní brusné archy a kotouče. Jako jediní na trhu , tyto kotouče jsou vyrábíme na pěnové podložce, aby broušení světlometů bylo šetrnější a nedošlo k hlubokým škrábancům na světlometych při broušení.

STK - kontrola

Nemusíte mít obavy, že neprojdete STK. Většinou je vyřazeno vozidlo na STK kontrolách k vůlisvětlům, protože není jasný světelný kužel.  Je to dáno tím, že světlo se od poškozeného plastu odráží. Po vybroušení světlo prochází bez problémů.

Budete svítit a bude vás vidět

Když je světlomet zašlý, jeho svítivost se omezí. Někdy do té míry, že téměř nesvití. Po naší renovaci budou světlomety zase svítit a hlavně i vy budete na silnici vidět.