Renovace na počkání – Praha a okolí

Nevěříte, že je to možné? Opravdu ANO. Nikam nemusíte s autem jezdit. Naopak my, přijedeme za Vámi. Můžete být klidně doma, v práci, nakupovat, nebo na pivu. Žádné čekání v autoservisu a doprošovat se, zda bude auto hotové. Nic takového Vás nečeká. Přijedeme za Vámi a na místě – přímo na vozidle, bez nutnosti vymontovat světlomety, je opravíme. Obnovíme svítivost světlometů a Vaše světlomety budou zase jako nové. Stačí Nám zavolat, nebo napsat a dohodnout termín.

Jak to probíhá ?
Aby zase světlomet dobře svítil, je zapotřebí ho nejdříve důkladně obrousit. Po důkladném obroušení, je zapotřebí světlomet doleštit za pomocí speciálních past.
Vše potřebné vozimé sebou. Stačí zavolat a domluvit termín.
Veškeré potřeby i aku nářadí vozíme sebou. Máme veškeré potřeby, které jsou upraveny pro mobilní potřebu. Jediné co potřebujeme, je mít přístup k Vašemu vozidlu před autem. Stačí prostor cca 1m. Běžně provádíme renovaci na parkovištích, u nákupních center, nebo před panelákem. V závislosti na druhu poškození pak oprava a renovace obou světlometů trvá 1-2 hodiny.

Výhody renovace od Nás
Protože jsme s touto činností renovace světlometů na počkání a renovací světlometů jako první začali již v roce 2012 jako první , máme největší zkušenosti v tomto oboru. Do dnešních dní nemáme ani jedinou reklamaci. Naší práci se věnujeme na plno. Stačí se podívat na Naše REFERENCE na této spodní straně. Ušetříte a bude Vás vidět. Projdete STK.

Renovace světlometů je rozhodně levnější, než výměna nových světlometu v autoservise. Po renovaci světlometů Vás bude na silnici vidět a hlavně budete svítit. Mnohdy pomůže naše provedená renovace světel obnovit svítivost o 100% . Při zašlých a bledých světlometech neprojdete STK. Navíc, novelou zákona o provozu vozidel, Vám může nově Policie zadržet OTP a zakázat další jízdu s vozidlem.

Používáme kvalitní materiál a potřeby.
Používáme kvalitní materiál pro renovaci. Částečně jej vyrábíme pro svou potřebu renovace. Používáme profesionální pastu na polykarbonát – bez vosku, který se na horkém světle připaluje a váže na sebe nečistoty.

Ceník renovace světlometů.
Cena za renovaci a obnovu OBOU PŘEDNÍCH světlometů je stanovena na 1000,-kč i s dopravou k zákazníkovi. Žádné jiné polatky nejsou účtovány. Jde o konečnou cenu.
Renovace provádíme v PRAZE, okolí Prahy a v Praze Západ a Východ.

Objednávky tel: 606 / 317 298

Reference

Vážený pane, ještě jednou děkuji za skvělou práci na Mercedesu R350. Světla jsou jako nová. Je vidět, že jste profesionál a tak to má být i když v naší CZ jo to spíše výjimka. Budu Vás vždy doporučovat. Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů, Honza B.
Výborná práce.
Fabia prokoukla. Světla prošla STK – děkuji.
Nádhera. Jen se připojuji k ostatním. Pán to opravdu umí.
Světla jse nechal u pána vyleštit a vážně to moc pomohlo. To co byla před tím a co je nyní se nedá srovnat. Plasty naprosto čiré a hlavně to svítí.
Je radost koukat jak to dělá. Určitě mi dají za pravdu i ostatní, že mu to jde od ruky. Má to švih a šmrnc. Když to někdo opravdu umí, je jasné, že ten výsledek je ohromný. Mám Volvo a kupovat nové světla – hrůza. Moc děkuji a ještě jednou děkuji za dobře odvedenou práci.
Passat. Skvělá domluva a výtečná práce. Nemám žádné výhrady. Naopak.
Tuto firmu využívám pro svůj servis skoro pět let a vždy vše proběhne podle dohody. Nikdy žádný problém. Auta pak vídám třeba po roce i déle a světla jsou pořád v pohodě. Klobouk dolů.
Pěkně odvedená práce na Cliu. Světla byla hodně zašlá a nechápal jsem, že to jde tak dobře udělat. Když to člověk umí …..
Musel jsem znovu nechat světla přeleštit, protože u předešlé firmy to dopadlo katastrofálně. Světla po leštění byla naprosto matná. ( takže kdo pojede do Hlobětína na leštění se raději vyhněte obloukem ) Nová světla vyjdou na 7 táců jedno, takže jiná možnost nebyla. Pán osobně přijel podle domluvy a jak říkal nebude to jednoduché, ale půjde to. Strávil na tom přes dvě hodiny a to nebylo zrovna nejtepleji. Slova dík by bylo málo, co říct. Světla jsou zase jako světla a svítí perfektně. Škoda jen, že takových lidí je tak málo. Ještě jednou děkuji. Petr Heřman
Paráda a děkuji. Škoda, že neděláte i jiné věci na autech. Okamžitě bych vašich služeb využil.
Mohu se jen připojit k ostatním, že práce je opravdu kvalitní a oceňuji, že umí i v jiných záležitostech ohledně auta poradit. To se u nás moc nevidí.
Objel jsem dva servisy a všude samé řeči o kolo. Jak to nejde a je to složité, jak to nejde vůbec, nebo jak jsou lepší nová světla. Pánovi jsem zavolal a druhý den byl u nás. Přijel za mnou do práce a světla vbrousil a vyleštil. Žádné řeči, že něco nejde. Za hodinu to bylo hotové a to jsem u toho ani nemusel stát. Bezvadná práce. Děkuji.
Výborná práce. Byl jsem velmi příjemně překvapen profesionálním přístupem a kvalitou odvedené práce. Pánové velmi ochotní, vstřícní a šikovní. Kdyby byl takový každý řemeslník, bylo by to super! Světlomety už byly hodně zašlé, přesto se podařilo dosáhnout velmi dobrého výsledku. Zkrátka spokojenost po všech stranách, můžu jen doporučit!
Dobrý den, ještě jednou chci poděkovat za KVALITNÍ vyleštění světlometů na Volvu XC90. Měla jsem se na Vás obrátit dřív – nekvalitní práce předešlé firmy mi světla spíš více zmatnila než vylepšila. Až po dlouhé době jsem měla odvahu to zkusit znovu někde jinde, protože mi předešlá firma tvrdila, že to vylešit lépe nejde. Děkuji a budu Vás doporučovat!
Dobrý den, ještě jednou mockrát díky za renovaci světlometů na Saabu.Ať se Vám daří a třeba se někdy zase uvidíme :-))) Saaby se momentálně nevyrábí takže stárnou a s nimi i světlomety, když se mě někdo na renovaci zeptá doporučím Vás !!!! S přáním hezkého dne Tomáš Tříska
Perfektne odvedena prace. Plastove svetlomety na 15 let stare Fabii vypadaji jako nove. Muzu jedine doporucit.Diky!.
Skvělá práce i jednání. Pán přijel přesně v domluvený čas a práci odvedl velmi kvalitně. Světlomety na mojí Fábii vypadají jako nové.
Mohu jen potvrdit , že opravdu spolupráce a přístup s tímto pánem je nad míru spokojená. Zavolal jsem dnes ráno, že potřebuji zítra odjet a zda je možná renovace a i když mněl pán již domluvenou jinou zakázku domluvil se se zákazníkem a přesunul jí na později. Auto po dlouhé době zase svítí a já mám radost, že jsem tohoto pána potkal.
Volvo XC70. Musím jen pochválit, pečlivě odvedená práce a hlavně je vidět, že pán své práci rozumí. Já děkuji a určitě všem doporučuji!! Vše super!!

Napište recenzi

10 + 11 =