Renovace na počkání – Praha a okolí

Časově omezená SLEVOVÁ AKCE !!!

30% SLEVA Na Renovaci světlometů.  Platí pro oblast PRAHA.

Nevěříte, že je to možné? Opravdu ANO. Nikam nemusíte s autem jezdit. Naopak my, přijedeme za Vámi. Můžete být klidně doma, v práci, nakupovat, nebo na pivu. Žádné čekání v autoservisu a doprošovat se, zda bude auto hotové. Nic takového Vás nečeká. Přijedeme za Vámi a na místě – přímo na vozidle, bez nutnosti vymontovat světlomety, je opravíme. Obnovíme svítivost světlometů a Vaše světlomety budou zase jako nové. Stačí Nám zavolat, nebo napsat a dohodnout termín.

Jak to probíhá ?
Aby zase světlomet dobře svítil, je zapotřebí ho nejdříve důkladně obrousit. Po důkladném obroušení, je zapotřebí světlomet doleštit za pomocí speciálních past.
Vše potřebné vozimé sebou. Stačí zavolat a domluvit termín.
Veškeré potřeby i aku nářadí vozíme sebou. Máme veškeré potřeby, které jsou upraveny pro mobilní potřebu. Jediné co potřebujeme, je mít přístup k Vašemu vozidlu před autem. Stačí prostor cca 1m. Běžně provádíme renovaci na parkovištích, u nákupních center, nebo před panelákem. V závislosti na druhu poškození pak oprava a renovace obou světlometů trvá 1-2 hodiny.

Výhody renovace od Nás
Protože jsme s touto činností renovace světlometů na počkání a renovací světlometů jako první začali již v roce 2012 jako první , máme největší zkušenosti v tomto oboru. Do dnešních dní nemáme ani jedinou reklamaci. Naší práci se věnujeme na plno. Stačí se podívat na Naše REFERENCE na této spodní straně. Ušetříte a bude Vás vidět. Projdete STK.

Renovace světlometů je rozhodně levnější, než výměna nových světlometu v autoservise. Po renovaci světlometů Vás bude na silnici vidět a hlavně budete svítit. Mnohdy pomůže naše provedená renovace světel obnovit svítivost o 100% . Při zašlých a bledých světlometech neprojdete STK. Navíc, novelou zákona o provozu vozidel, Vám může nově Policie zadržet OTP a zakázat další jízdu s vozidlem.

Používáme kvalitní materiál a potřeby.
Používáme kvalitní materiál pro renovaci. Částečně jej vyrábíme pro svou potřebu renovace. Používáme profesionální pastu na polykarbonát – bez vosku, který se na horkém světle připaluje a váže na sebe nečistoty.

Ceník renovace světlometů.

Časově omezená AKCE 30% SLEVA

Cena za renovaci a obnovu OBOU PŘEDNÍCH světlometů je stanovena na 1000,-kč i s dopravou k zákazníkovi. Žádné jiné polatky nejsou účtovány. Jde o konečnou cenu.
Renovace provádíme v PRAZE, okolí Prahy a v Praze Západ a Východ.

Objednávky tel: 606 / 317 298

Zavolejte a domluvte termín renovace:  606 / 317 298